CQ9A8310 (kopie)
CQ9A8451
CQ9A8560
CQ9A8367
CQ9A8413 12.46.05
CQ9A81291
předchozípředchozí
následujicínásledujicí

POSED DOMEČEK

Je libo výhled na hvězdy?

Domeček ubytuje až pět nocležníků a poskytuje jak daleké výhledy do krajiny, tak na třpytící se hvězdy. To vše při kompaktním rozměru 2,5 x 3 metrů. Vychytávky, jako skládací postel, pak umožňují v mžiku změnit spodní část posedu v taneční parket či romantickou jídelnu. 

Limitovaná edice Woodstock

515 000,- KČ BEZ DPH

ZA CENU 515 000,- BEZ DPH MÁTE NYNÍ MOŽNOST ZÍSKAT LUXUSNĚ VYBAVENÝ POSED DOMEČEK.


Přicházíme s další edicí, nazvali jsme ji Woodstock. Je to takový fizz drink.
Je v tom hodně energie. Zabalit a rozbalit to.

 • železná konstrukce včetně odnímatelných nohou – výška 2m, statiku umíme až do 4,5 metru
 • kalené bezpečnostní sklo – což rozhodně neznamená, že by přes něj bylo hůře vidět, vyznačuje se 5x větší tepelnou odolností (takže se hodí i do sauny), je mnohem pevnější a zároveň pružnější, taky bezpečnější / protože při případném rozbití vznikají malé neostré krychličky
 • sklopná postel (2m x 1, 6m) včetně výklopného stolu – toto je takový náš „must have“ modul, který mávnutím kouzelného proutku proměníte v postel, stůl nebo volný prostor, tři v jednom co vás neomrzí, skládejte!
 • kuchyňka – policový systém, který můžete doplnit o umyvadlo a barel na vodu a zvládnete zde připravit teplý nápoj i špagetu pro vaše spolubydlící
 • větší sezení ke stolu/ lavice 2x – na lavice se pohodlně usadí až 5 dospěláků a pohodlně povečeří (to jsme zkoušeli), máme rádi praktické a užitečné věci
 • schody rozšířené – pro větší komfort jsme rozšířili schody na 90 cm (na šířku dveří), jsou tak bezpečnější ale stejně…dříve než polezete dolu, klidně nahoře chvíli usedněte a zklidněte to, na sestup totiž potřebujete pevná kolena a čistou mysl
 • paket bezpečí – tj kódový zámek a vnitřní petlice s madlem
 • věšáky – jak na ručníky, tak na mokré bundy či sexy prádlo
 • vnitřní stínění velkého okna – 2x rolovatelný závěs, který vám udělá tmu, kdykoliv si to bude přát a také dokáže chránit před paprsky, když je zrovna nebudete chtít
 • kulaté okno do dveří – ala ponorka
 • střešní okno/ výhled na hvězdy – být na chvíli hvězdářem a zkusit si některá souhvězdí pojmenovat, některé věci na našich posedech zbožňujeme, třeba tohle okno, ležíte a pozorujete
 • žebřík nahoru – pro pohodlnou cestu do patra
 • barva – kombinace palisandr + velbloud (tmavší žlutá)

Cena neobsahuje manipulaci na místě + dopravu na vaše vysněné místo. Bude záležet, jak daleko vám posed povezeme a jak náročná bude jeho instalace. Před usazením posedu bude potřeba připravit buď zemní vruty na místě, nebo betonové patky. Obojí poradíme či zařídíme

PDF POSED DOMEČEK KE STAŽENÍ ZDE.

Kolem dokola

Projděte si náš 3d model a odhalte každé zákoutí.

Základní model posedu DOMEČEK

Posed, který umožní přespání až 5! dospěláků. Dole minimalistický taneční parket a nebo ležení pro dva díky výklopné posteli. Nahoře pak výhled na hvězdy velkorysým prosklením. Nechybí ani řada vychytávek jako je mini koupelna ve formě stylového umyvadla, sezení v okně, či tyč na sušení oblečení. Možno instalovat jak do výšky, tak na zem, podvozek, či ponton.

Doplňky

Posedy jsou celoročně obyvatelné. Aby vám bylo i v zimních měsících uvnitř příjemně, je dobré zvolit správný způsob vytápění. V nabídce máme klasická krbová kamna na dřevo. Dodáváme je včetně komínového dvouplášťového systému, ochranných plechů a revize.

Balíček, který obsahuje šperky českého designu. Jestli si tedy chcete posed vyšperkovat a vyparádit, tento balíček se skládá z následujícího. Zlesart - háček list malý 2ks, dveřní madlo větvička 1ks, sklenice SRNA 2ks, hrnečky Bílé Blaho 2ks, pléd od Tkalcovny Kubák + kulaté zrcadlo. Cena je včetně montáže.

Vestavné plynové topení optimalizované pro naše posedy. Topení má automatické zapalování s možností regulace výkonu do 3500W. Topení je integrováno do skříňky v posedu. Výfuk je vedený do boku posedu. Sání vzduchu pro spalování je přes otvor pod skříňkou z podlahy. Možné doplnit o venkovní nosič na plynové bomby. (nosič + 4500 Kč bez DPH).

Být soběstačný. Největší romantika umí vzniknout při svíčkách a knížku si můžete přečíst i s čelovkou. V případě, že si ale budete chtít na něco pořádně posvítit a nebo dobít svoje přístroje, nabízíme solární panel. Součástí je i velkokapacitní powerbanka s usb vývody a zásuvkou 2x 230 V. S touto sestavičkou vydržíte svítit celou noc a telefon či notebook si k tomu nabijete několikrát.

Velkokapacitní powerbanka, kterou můžete jednou za čas doma nabít a pak několik dní v posedu fungovat. Kromě několika usb výstupů má i výstup 230 V. Skvělé řešení, když potřebujete často nabíjet notebook, lampičky či reproduktor. Je to energie sbalená na cesty.

Světlo na cestu a světlo do posedu. Bude svítit všude tam, kde to budete potřebovat. Malá a strašně praktická věc. Dobíjí se pomocí usb kabelu a na vrchu lampičky je pásek, díky kterému se vám s lampička bude dobře přenášet. Díky vysokému krytí je vhodná i pro venkovní použití a dokáže rozsvítit i interiér. Má třístupňový snímač, takže intenzita svitu a teplota světla je na vás.

Jestli hledáte ideálního parťáka pro příjemné teplé letní večery. Tak jste ho možná právě našli. Umí udělat parádu na cestě, v posedu, na stole i na zemi. Je dostupná v černém a bílém provedení. Kamkoliv ji zasadíte, bude vám připomínat houbu, která umožňuje tři stupně stmívání.

Elegantní houbička, která bude svítit jen pro vás. Zvládne to i v dešti a větru, takže ji můžete variabilně používat venku i uvnitř. Má tři stupně intenzity osvětlení a dobíjí se pomocí usb kabelu. Baterie vydrží svítit při maximální intenzitě až 5 hodin.

Je libo retro kadibudku. Když budete potřebovat, odskočíte si. Kadibudka je ze dřeva a je ošetřena nátěrem. Navíc je vybavena systémem větrání tak, aby nebylo nikde okolo cítit nic nepříjemného a chrání jí střešní krytina. Dodávaná je včetně polystyrenového prkénka, které vás nebude studit.

Pro to pravé relaxování. 16 cm vysoké, 5ti zónové matrace se snímatelným prošívaným potahem a rozměrem 200 x 80 cm. Pochází od lokálního menšího českého výrobce z Vysočiny. Střední tvrdost - vybráno pro nejlepší spánek týmem posedlých. Užijte si to!

Pro bezpečnější cestu do posedu nabízíme ke schodům možnost zábradlí. Lze ho mít po obou stranách. Ať už půjdete nahoru či dolů, vždycky tu bude možnost se zachytit. A to občas bývá k nezaplacení.

Na barvy máme vkus, to se musí nechat. Kdybychom se ale netrefili do té vaší, má to řešení. Barvu posedu umíme maximálně přizpůsobit vašemu přání a představám. Jak uvnitř, tak zvenku.

Takový náš letní must have doplňěk. Protože v létě to bývají všechna možná okna dokořán. Takže ať na vás hmyz nemůže.

Když budete chtít usednout na terásce a dát si knihu nebo kávu, k dispozici bude naše klopná lavička. Nebude překážet, když budete chtít.

Jak budete chtít DOMEČEK umístit?

Jako POSED

Nedoceněná klasika naší krajiny, která umožní krásný rozhled nebo vás zavede do korun stromů. Nutně k tomu nemusíte být vášnivým vyznavačem klasické myslivosti. Základní výška podlahy dodávaného posedu je 1, 8 m. Nicméně ji můžeme upravit dle Vašich představ a konkrétních míst, na kterých bude posed stát.

Na vodě

Voda je základní element. Pokud máte k dispozici rybník nebo lom, tak je toto umístění jasnou volbou. Posed bude dodán na železném plovoucím pontonu, se kterým vytvoří populární houseboat. Nemáme moře a nemáme jachty, ale můžeme mít posed na vodě!
Pro cenu a možnosti tohoto řešení nás kontaktujte.

Na kolech

Jedná se o alternativu, kdy si nejste jisti místem nebo prostě jen nepotřebujete být ve vzduchu ani na vodě. Základní podvozek je určený pouze k potažení v dané lokalitě a není určen k provozu na pozemních komunikacích. Pokud byste měli v plánu pravidelné přesouvání posedu, tak můžeme posed dodat i na homologovaném přívěsu. Ideální sestava pro ty, kteří jsou neradi na jednom místě a mnohem raději pořád v pohybu. Co se hýbe, to žije.
Pro cenu a možnosti tohoto řešení nás kontaktujte.

chci se stát posedářem

  Zvažujete pořízení vlastního posedu. Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se Vám ozveme nežli spadne hvězda.
  Nebo nám zavolejte na 721 626 379 / Petr.