Posed Lišák (19)
CQ9A6533
e1938aac-26bb-4777-b65a-904123ecb4df
b991951b-43da-422a-bdca-22d2fb96779b
Posed Lišák (28)
IMG_0303
IMG_0314
Posed Lišák (9)
IMG_0312
Posed Lišák (17)
06.05. 21. Pelhřímov, Kupsi posed, posed, útulna, bydlení,
Posed Lišák (32)
IMG_0304
IMG_0315
f9d6bd3c-aeec-4790-84c1-c59acdd510d2
f4ea61b1-dbd8-4dac-9fcd-aafaecf02f1e
předchozípředchozí
následujicínásledujicí

POSED KRABIČKA

Designový ale praktický

Skromnější verze posedu, který umožňuje na půdorysu 2 x 4 metry (včetně kryté terasy a integrovaného sezení) přespání dvou dospěláků a jednoho dítěte, respektive velkorysou romantiku pro dva. Ležení zabíhající až ven z posedu umožňuje vychutnat si přírodu v dosud netušeném rozměru.

409 000,- Kč bez DPH

 • železná konstrukce včetně odnímatelných nohou – výška 2m, statiku umíme až do 4,5 metru
 • kalené sklo – což rozhodně neznamená, že by přes něj bylo hůře vidět, vyznačuje se 5x větší tepelnou odolností (takže se hodí i do sauny), je mnohem pevnější a zároveň pružnější, taky bezpečnější / protože při případném rozbití vznikají malé neostré krychličky
 • sklopná postel 2m x 1, 8m (včetně výklopného stolu)
 • kuchyňka – policový systém, který můžete doplnit o umyvadlo a barel na vodu a zvládnete zde připravit teplý nápoj i špagetu pro vaše spolubydlící
 • výklopná venkovní lavička – co třeba taková ta ranní kávička ráno na terase?!

 • schody rozšířené – pro větší komfort jsme rozšířili schody na 90 cm (na šířku dveří), jsou tak bezpečnější ale stejně…dříve než polezete dolu, klidně nahoře chvíli usedněte a zklidněte to, na sestup totiž potřebujete pevná kolena a čistou mysl
 • paket bezpečí – tj kódový zámek a vnitřní petlice s madlem
 • věšák – jak na ručníky, tak na mokré bundy či sexy prádlo
 • vnitřní stínění velkého okna – rolovatelný závěs, který vám udělá tmu, kdykoliv si to bude přát a také dokáže chránit před paprsky, když je zrovna nebudete chtít
 • kulaté okno do dveří/ ala ponorka
 • barva – kombinace rašelina + bílá bříza

Cena neobsahuje manipulaci na místě + dopravu na vaše vysněné místo. Bude záležet, jak daleko vám posed povezeme a jak náročná bude jeho instalace. Před usazením posedu bude potřeba připravit buď zemní vruty na místě, nebo betonové patky. Obojí poradíme či zařídíme.

PDF POSED KRABIČKA KE STAŽENÍ ZDE.

Základní model posedu KRABIČKA

Nejoblíbenější verze posedu, který umožňuje na půdorysu 2 x 4 metry (včetně kryté terasy a integrovaného sezení) přespání dvou dospěláků a jednoho dítěte dle konfigurace, respektive velkorysou romantiku pro dva. Ležení zabíhající až ven z posedu umožňuje vychutnat si přírodu v dosud netušeném rozměru. Součástí může být i minimalistická koupelna, tvořená krásným, kulatým umyvadlem 🙂

Doplňky

Posedy jsou celoročně obyvatelné. Aby vám bylo i v zimních měsících uvnitř příjemně, je dobré zvolit správný způsob vytápění. V nabídce máme klasická krbová kamna na dřevo. Dodáváme je včetně komínového dvouplášťového systému, ochranných plechů a revize.

Vestavné plynové topení optimalizované pro naše posedy a uložené uvnitř do designového boxu. Topení má automatické zapalování s možností regulace výkonu do 3500W. Výfuk je vedený do boku posedu. Sání vzduchu pro spalování je přes otvor pod skříňkou z podlahy. Venku je speciální odvětrávaný uzamykatelný box na 2 plynové láhve o různé velikosti + úložný prostor. Cena je dále včetně revize a výfukového a nasávacího systému ukončené elegantní mřížkou.

   

Kuchyňka, díky které se v posedu můžete věnovat oblíbené gastronomii. Je rozdělena do praktických částí, které ukrývají např. powerbanku, ledničku, místo na nádobí a příbory. Vše máte prakticky po ruce.

Být soběstačný. Největší romantika umí vzniknout při svíčkách a knížku si můžete přečíst i s čelovkou. V případě, že si ale budete chtít na něco pořádně posvítit a nebo dobít svoje přístroje, nabízíme tento solární systém, malá přenosná bateriová stanice s hmotností 3,5 kg, kapacitou 256 Wh a stálým výkonem 300 W. Nabízí řadu portů pro všechna vaše zařízení včetně AC zásuvky. Stanice se ze sítě dobije z 0 na 100% za 60 minut. Dále je možné dobíjení pomocí solárních panelů nebo v autě. Díky LFP akumulátorům může zaručit velkou životnost a bezpečnější provoz.

AC výstup: 1 port, 300 W (špičkově až 600 W)
USB-A: 2 porty, 5 V, 2,4 A, 12 W/port max
USB-C: 1 port, 5/9/12/15/20 V, 3 A, 60 W max
Autozásuvka: 1 port, 12,6 V; 8 A, 100 W Max
Panel 1x100W
Ovládaní možnost přes Bluetooth
kabeláž + instalace + kotvení

Výkonná, lehce přenosná bateriová stanice s hmotností 7,8 kg, kapacitou 768 Wh a stálým výkonem 800 W. Nabízí řadu portů pro všechna vaše zařízení včetně tří AC zásuvek. Stanice se ze sítě dobije z 0 na 100% za 70 minut. Dále je možné dobíjení pomocí solárních panelů. Max.BOOST 1600W (zvládne kávovar nebo rychlovarnou konvici).

AC výstup: 3 porty, 800 W (špičkově až 1600 W)
USB-A: 3 porty, 5 V, 2,4 A, 12 W/port max
USB-C: 1 port, 5/9/12/15/20 V, 5 A, 100 W max
DC5521: 2 porty, 13,6 V, 3 A, 36 W Pro, 36 W max
2 X SOLÁRNÍ PANEL celkem 200kWp
Kabeláž + instalace + kotvení
Lze ovládat pře Bluetooth

Je libo retro kadibudku. Když budete potřebovat, odskočíte si. Kadibudka je ze dřeva a je ošetřena nátěrem. Navíc je vybavena systémem větrání tak, aby nebylo nikde okolo cítit nic nepříjemného a chrání jí střešní krytina.

Tuto toaletu dodáváme včetně dvou kompostovacích kontejnerů, každý je na 800 použití. Místo splachování zásyp pilinami. Po naplnění se kontejner vymění a nechá na vyzrátí 4 měsíce. Vzikne tak kvalitní humus/ čistá práce.


Terasa pod posed o rozměrech 2, 5 x 4m (cena neobsahuje zemní vruty). Základ terasy tvoří KVH profily a pokrývají ji prkna z thermo borovice.

Světlo na cestu a světlo do posedu. Bude svítit všude tam, kde to budete potřebovat. Malá a strašně praktická věc. Dobíjí se pomocí usb kabelu a na vrchu lampičky je pásek, díky kterému se vám s lampička bude dobře přenášet. Díky vysokému krytí je vhodná i pro venkovní použití a dokáže rozsvítit i interiér. Má třístupňový snímač, takže intenzita svitu a teplota světla je na vás.

Pro to pravé relaxování. 16 cm vysoké, 5ti zónové matrace se snímatelným prošívaným potahem a rozměrem 200 x 80 cm. Pochází od lokálního menšího českého výrobce z Vysočiny. Střední tvrdost - vybráno pro nejlepší spánek týmem posedlých. Užijte si to!

Pro bezpečnější cestu do posedu nabízíme ke schodům možnost zábradlí. Lze ho mít po obou stranách (to za cenu 11 500,-). Ať už půjdete nahoru či dolů, vždycky tu bude možnost se zachytit. A to občas bývá k nezaplacení.

Takový náš letní must have doplňěk. Protože v létě to bývají všechna možná okna dokořán. Takže ať na vás hmyz nemůže.

Když budete chtít usednout na terásce a dát si knihu nebo kávu, k dispozici bude naše klopná lavička. Nebude překážet, když budete chtít.

Velmi praktický úložný box pod posed, kam se vám vejde dřevo na oheň i zápalky, sekyrka a popř. i nějaké to další venkovní vybavení.

Venkovní ohniště o průměru 100 cm s odnímatelnou grilovací vrchní deskou.

Venkovní křeslo, které se skvěle hodí k ohništi. Je skládací a v barvě hnědého laku. Ať už budete grilovat špekáčky nebo jen tak pozorovat oheň, bude vám v něm příjemně.

Jak budete chtít KRABIČKU umístit?

Jako POSED

Nedoceněná klasika naší krajiny, která umožní krásný rozhled nebo vás zavede do korun stromů. Nutně k tomu nemusíte být vášnivým vyznavačem klasické myslivosti. Základní výška podlahy dodávaného posedu je 2 m. Nicméně ji můžeme upravit dle Vašich představ a konkrétních míst, na kterých bude posed stát.

Na vodě

Voda je základní element. Pokud máte k dispozici rybník nebo lom, tak je toto umístění jasnou volbou. Posed bude dodán na železném plovoucím pontonu, se kterým vytvoří populární houseboat. Nemáme moře a nemáme jachty, ale můžeme mít posed na vodě!
Pro cenu a možnosti tohoto řešení nás kontaktujte.

Na kolech

Jedná se o alternativu, kdy si nejste jisti místem nebo prostě jen nepotřebujete být ve vzduchu ani na vodě. Základní podvozek je určený pouze k potažení v dané lokalitě a není určen k provozu na pozemních komunikacích. Pokud byste měli v plánu pravidelné přesouvání posedu, tak můžeme posed dodat i na homologovaném přívěsu. Ideální sestava pro ty, kteří jsou neradi na jednom místě a mnohem raději pořád v pohybu. Co se hýbe, to žije.
Pro cenu a možnosti tohoto řešení nás kontaktujte.

chci se stát posedářem

  Zvažujete pořízení vlastního posedu. Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se Vám ozveme nežli spadne hvězda.
  Nebo nám zavolejte na 721 626 379 / Petr.