HOJ_VIT_6186
Sauna_Aerial_GreyWood
HOJ_VIT_6200
HOJ_VIT_6166
sauna_GreyWood
HOJ_VIT_6178
HOJ_VIT_6179
předchozípředchozí
následujicínásledujicí

POSED SAUNIČKA

Designová

Vychází z nejoblíbenější verze posedu. Populární Krabička se proměnila v Sauničku. Půdorys 2 x 4 metry zůstává zachován (včetně kryté terasy a integrovaného sezení). Interiér je přizpůsoben pro to nejlepší saunování. Bezprostředně po si můžete vychutnat přírodu v dosud netušeném rozměru přímo ze střechy posedu.


CENA ZÁKLADNÍHO MODELU: 449 000,- Kč bez DPH.

Kolem dokola

Projděte si náš 3d model a odhalte každé zákoutí.

Základní model posedu SAUNIČKA

Naše nejnovější posedává varianta, která umožňuje na půdorysu 2 x 4 metry (včetně kryté terasy a integrovaného sezení) saunování u vás na zahradě nebo vysněném místě. A když zrovna nevytopíte prostor na maximum, můžete složit lehátka a rázem vytvoříte prostor pro cokoliv dalšího. A co teprve pak, když saunu umístíte na ponton!
Naše cena obsahuje posed Krabička, vnitřní vybavení (lehátka a lavice) z olše, kamna (tady máme nějaký základ vymyšlený), ale vybereme podle vašich preferencí elektrická či dřevěná tak, aby vyhovovala vám. Cena se proto může ještě trochu lišit.

Doplňky

Být soběstačný. Největší romantika umí vzniknout při svíčkách a knížku si můžete přečíst i s čelovkou. V případě, že si ale budete chtít na něco pořádně posvítit a nebo dobít svoje přístroje, nabízíme solární panel. Součástí je i velkokapacitní powerbanka s usb vývody a zásuvkou 2x 230 V. S touto sestavičkou vydržíte svítit celou noc a telefon či notebook si k tomu nabijete několikrát.

Velkokapacitní powerbanka, kterou můžete jednou za čas doma nabít a pak několik dní v posedu fungovat. Kromě několika usb výstupů má i výstup 230 V. Skvělé řešení, když potřebujete často nabíjet notebook, lampičky či reproduktor. Je to energie sbalená na cesty.

Světlo na cestu a světlo do posedu. Bude svítit všude tam, kde to budete potřebovat. Malá a strašně praktická věc. Dobíjí se pomocí usb kabelu a na vrchu lampičky je pásek, díky kterému se vám s lampička bude dobře přenášet. Díky vysokému krytí je vhodná i pro venkovní použití a dokáže rozsvítit i interiér. Má třístupňový snímač, takže intenzita svitu a teplota světla je na vás.

Jestli hledáte ideálního parťáka pro příjemné teplé letní večery. Tak jste ho možná právě našli. Umí udělat parádu na cestě, v posedu, na stole i na zemi. Je dostupná v černém a bílém provedení. Kamkoliv ji zasadíte, bude vám připomínat houbu, která umožňuje tři stupně stmívání.

Elegantní houbička, která bude svítit jen pro vás. Zvládne to i v dešti a větru, takže ji můžete variabilně používat venku i uvnitř. Má tři stupně intenzity osvětlení a dobíjí se pomocí usb kabelu. Baterie vydrží svítit při maximální intenzitě až 5 hodin.

Je libo retro kadibudku. Když budete potřebovat, odskočíte si. Kadibudka je ze dřeva a je ošetřena nátěrem. Navíc je vybavena systémem větrání tak, aby nebylo nikde okolo cítit nic nepříjemného a chrání jí střešní krytina. Dodávaná je včetně polystyrenového prkénka, které vás nebude studit.

Pro bezpečnější cestu do posedu nabízíme ke schodům možnost zábradlí. Lze ho mít po obou stranách. Ať už půjdete nahoru či dolů, vždycky tu bude možnost se zachytit. A to občas bývá k nezaplacení.

Na barvy máme vkus, to se musí nechat. Kdybychom se ale netrefili do té vaší, má to řešení. Barvu posedu umíme maximálně přizpůsobit vašemu přání a představám. Jak uvnitř, tak zvenku.

Takový náš letní must have doplňěk. Protože v létě to bývají všechna možná okna dokořán. Takže ať na vás hmyz nemůže.

Jak budete chtít SAUNIČKU umístit?

Jako POSED

Nedoceněná klasika naší krajiny, která umožní krásný rozhled nebo vás zavede do korun stromů. Nutně k tomu nemusíte být vášnivým vyznavačem klasické myslivosti. Základní výška podlahy dodávaného posedu je 2 m. Nicméně ji můžeme upravit dle Vašich představ a konkrétních míst, na kterých bude posed stát.

Na vodě

Voda je základní element. Pokud máte k dispozici rybník nebo lom, tak je toto umístění jasnou volbou. Posed bude dodán na železném plovoucím pontonu, se kterým vytvoří populární houseboat. Nemáme moře a nemáme jachty, ale můžeme mít posed na vodě!
Pro cenu a možnosti tohoto řešení nás kontaktujte.

Na kolech

Jedná se o alternativu, kdy si nejste jisti místem nebo prostě jen nepotřebujete být ve vzduchu ani na vodě. Základní podvozek je určený pouze k potažení v dané lokalitě a není určen k provozu na pozemních komunikacích. Pokud byste měli v plánu pravidelné přesouvání posedu, tak můžeme posed dodat i na homologovaném přívěsu. Ideální sestava pro ty, kteří jsou neradi na jednom místě a mnohem raději pořád v pohybu. Co se hýbe, to žije.
Pro cenu a možnosti tohoto řešení nás kontaktujte.

Objednejte si posed

    Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se Vám ozveme nežli spadne hvězda.
    Nebo nám zavolejte na 721 626 379 / Petr.

    Nabízíme i možnost koupený posed pronajímat v rámci sítě TreeBee a zajistit si tak pravidelný příjem.