Posed Svítání
NOVINKA.

Na půdorys 2,5 x 5,3 metrů jsme dostali
i “most wanted” doplněk: WC (venku na terase) a skládací sprchu dovnitř. Spaní nově až pro 4 lidi (jedno lůžko kde je sezení u okna a druhé může vyjíždět z pod postele). Připravena na plný offgrid včetně solárů, vytápění na PB, dříví i infračervené panely.

Posed Maxík
NOVINKA.

Zkušenosti s výrobou více než 80 posedů promítnuté do nové luxusní verze posedu se spaním až pro 6!, volitelným záchodem i skládací sprchou. Přivítejte glampingového krále!V dolním patře je rozkládací modul, který umí být stůl s policemi nebo postel pro dva. V horním pak naleznete spací prostor pro 4. Nahoře se tak vyspí celá rodina a dole se dá stále tančit :).

Posed Krabička

Skromnější verze posedu, který umožňuje na půdorysu 2,2 x 4 metry (včetně kryté terasy a integrovaného sezení) přespání dvou dospěláků, respektive velkorysou romantiku pro dva. Spaní v posedu umožňuje vychutnat si přírodu v dosud netušeném rozměru.

Posed Domeček

Domeček ubytuje až pět nocležníků a poskytuje jak daleké výhledy do krajiny, tak na třpytící se hvězdy. To vše při kompaktním rozměru 2,5 x 3 metrů. Vychytávky, jako skládací postel, pak umožňují v mžiku změnit spodní část posedu v taneční parket či romantickou jídelnu.