Posed Domeček

Domeček ubytuje až pět nocležníků a poskytuje jak daleké výhledy do krajiny, tak na třpytící se hvězdy. To vše při kompaktním rozměru 2,5 x 3 metrů. Vychytávky, jako skládací postel, pak umožňují v mžiku změnit.

Posed Krabička

Skromnější verze posedu, který umožňuje na půdorysu 2,2 x 4 metry (včetně kryté terasy a integrovaného sezení) přespání dvou dospěláků, respektive velkorysou romantiku pro dva. Spaní v posedu umožňuje vychutnat si přírodu v dosud netušeném rozměru.

Kanclík

Kanclík, Vaše útulná homeoffice, ehm, zašívárnička. Nejnovější přírůstek do rodiny posedů. Nyní výhodná First Edition za zaváděcí cenu buď ve verzi Holátko bez vybavení, nebo ve verzi Olin, tzn. vše už máte v ceně, stačí připojit kabel, postavit na stůl noťas a jedete.

SAUNA NEDĚLE(J)

Často se nás lidé ptají, jestli není lepší sauna na elektriku. Není. Ale zkušenost je nepřenosná, je potřeba to zažít. Případně Vám takovou zkušenost rádi dopřejeme. I příprava dřeva do sauny je totiž součást saunovacího rituálu. Navíc v dnešní době jsou kamna na dřevo přeci jen o něco větší jistotou, nežli elektřina. A voní hezky.

KOUPELNA ACHANO

Vymazlený sprchový a záchodový modul Achano: Sprcha i záchod v kompaktním leč designovém provedení, vytápěný, i na zimu. Jak je naším dobrým zvykem – výhodná First Edition za zaváděcí cenu buď ve verzi Holátko bez vybavení, nebo ve verzi Olin (aneb All in) tj. vše do posledního věšáku na ručníky máte již v ceně a konec konců i ručník Vám pověsíme.

SPRCHA AMAZONKA

Naše venkovní sprcha vám dokáže splnit to, co je snem každé uzavřené vnitřní koupelny. Takhle hluboce a krásně jste se při sprchování ještě nenadechli. Ideálně dokáže doplnit váš Posed nebo se perfektně hodí k našim saunám.

SAUNA SÁZEJ

Pro případ, že vás omezuje prostor nebo rozpočet jsme připravili tuhle malou venkovní saunu. Má vše, co k pravému saunování potřebujete. Možnost vytápění kamny na dřevo či elektřinou. 
Výhledy do krajiny a čas pro sebe.