Přímo u truhlárny v Dolní Cerekvi (kousek od Pelhřimova) naleznete náš showroom.


Mapa ZDE.
Protože moc dobře víme, jak důležité je si vše prohlédnout, na vše si sáhnout a strávit nějakou chvilku v posedu – nasát tu atmosféru a pak se nechat unášet pocitem. To pak totiž může hrát roli při rozhodování, zda je posed to pravé ořechové pro vás a jestli se mezi vámi tvoří ta správná energie. Může to být velká SHOW.

Přímo před naší truhlárnou (dobře viditelné ze silnice, takže to nemůžete minout) jsme instalovali obě naše posedové varianty / Domeček i Krabičku. Máte tak jedinečnou šanci nahlédnout dovnitř, vše si pořádně osahat a poslechnout si slova našeho posedového průvodce Petra. Přímo na místě vám vysvětlí možnosti a co všechno naše posedy umí. Můžete ho kontaktovat přímo na čísle Petr 721 626 379 a domluvit si s ním potkání přímo na místě.

Posed Krabička

Skromnější verze posedu, který umožňuje na půdorysu 2, 2 x 4 metry (včetně kryté terasy a integrovaného sezení) přespání dvou dospěláků, respektive velkorysou romantiku pro dva. Spaní v posedu umožňuje vychutnat si přírodu v dosud netušeném rozměru.

Posed Domeček

Domeček ubytuje až pět nocležníků a poskytuje jak daleké výhledy do krajiny, tak na třpytící se hvězdy. To vše při kompaktním rozměru 2,5 x 3 metrů. Vychytávky, jako skládací postel, pak umožňují v mžiku změnit spodní část posedu v taneční parket či romantickou jídelnu. 

OBJEDNEJTE SI POSED

    Zvažujete pořízení vlastního posedu. Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se Vám ozveme nežli spadne hvězda.
    Nebo nám zavolejte na 721 626 379 / Petr.