Kanclík AJETO

Kanclik_Radotin_007_P9A5867_foto_Ondrej_Bouska
Kanclik_Radotin_073_P9A6115_foto_Ondrej_Bouska
Kanclik_Radotin_004_P9A6020_foto_Ondrej_Bouska
Kanclik_Radotin_108_P9A6293_foto_Ondrej_Bouska
Kanclik_Radotin_113_P9A6315_foto_Ondrej_Bouska
Kanclik_Radotin_111_P9A6307_foto_Ondrej_Bouska
Kanclik_Radotin_034_P9A5898_foto_Ondrej_Bouska
Kanclik_Radotin_010_P9A5858_foto_Ondrej_Bouska
Kanclik_Radotin_008_P9A6005_foto_Ondrej_Bouska
předchozípředchozí
následujicínásledujicí

KANCLÍK AJETO

Vaše malá, ale šikovná pracovna

Z vlastní zkušeností víme, jaké to je pracovat z domova s dětmi. 🥴

Tak jsme si řekli, že uděláme minimalistický Kanclík.
Rozměry: Bez přesahů oken a dveří jsou rozměry 2500 x 1800 mm, výška 2325 mm.

Cílem bylo na co nejmenší plochu dostat jak pracovní stůl pro dva (120×70 cm), tak rozkládací ležení/či spaní rovněž pro dva (200×120 cm). Kdyby práce unavila, výhled na hvězdy či koruny stromů, sezení v okně na kontemplaci mezi projekty, nějaká ta designová skříňka na šanony a mít kam postavit kávovar. Věšáky na sáčko nebo mikinu a když přicházím či odcházím, tak stříška, ať na mě neprší. K tomu kovová podstava zpevňující objekt, otestovaná na posedech, ať lze umístit na zem bez základů, tak třeba v kopci na nožky. Perfektní zpracování, neviditelné, prolepené spoje, vůně českého dřeva.

CENA KANCLÍKU HOLÁTKA: 289 000 Kč bez DPH
Verze holátko neboli core obsahuje dřevěnou konstrukci (včetně dveří, stolu a dřevěného madla), železnou konstrukci pod Kanclík, hydroizolaci včetně oplechování a okna.
OLIN (S KOMPLET VYBAVENÍM): 349 000 Kč bez DPH

Limitovaná EDICE kanclíku

349 000,- Kč bez DPH

OLIN VERZE ZAHRNUJE NÍŽE UVEDENÉ

 • Rozvod elektro – zafrézován do dřeva včetně rozvaděče (schovaný ve skříňce, takže vás neruší pohled na nevzhlednou krabici s jističi) a zásuvek, venkovní přípojné místo.
 • 2x Designová černá světla s možností nastavení intenzity i směru ve variantě teplá bílá – 2700K. 
 • Integrované vytápění – infrapanel, který nahřívá okolní objekty, nevíří prach, pocit teplých stěn a podlahy podobně jako u kamen.
 • Rozkládací sedačka – designový parťák vynikající pohodlím nejen na sezení – rozměr složené 200×60 a rozložené 200×120.
 • 2x polštáře na zdi za pohovkou pro pohodlé opření.
 • Železná konstrukce pod Kanclíkem – pomáhá s pevností celého objektu, možno stavět i na nohy – například v kopci.
 • 3x kalené dvojsklo s UW 1.1– což rozhodně neznamená, že by přes něj bylo hůře vidět, vyznačuje se 5x větší tepelnou odolností, je mnohem pevnější a zároveň pružnější, taky bezpečnější / protože při případném rozbití vznikají malé neostré krychličky.
 • Designová skříňka  z biodesky nejen na šanony včetně integrované zásuvky.
 • Paket bezpečí – venkovní zámek na klíč a vnitřní petlice s madlem pro ochranu té skartovačky vedle skříňky :).
 • Dřevěný cool věšák – jak na mokré bundy, business košile či sexy prádlo.
 • Kus přírody uvnitř v podobě visícího kokedamu
 • Vnitřní zastínění velkého okna – rolovatelný závěs, který vám udělá intimčo, kdykoliv si to bude přát a také dokáže chránit před paprsky, či pohledy, když je zrovna nebudete chtít.
 • Barva – kombinace nádherné „rašeliny“ od našich finských přátel z Tikkurila + přírodní lazury zdůrazňující kresbu dřeva pro ochranu dřeva. Namáhané plochy jsou pak ještě přetažené špičkovým olejem Adler, aby jste mohli v klidu rozlévat kafe či víno (bílé lepší).
 • Venkovní rohožka 
 • Hydroizolace střechy včetně oplechování

Cena neobsahuje manipulaci na místě + dopravu na vaše vysněné místo. Bude záležet, jak daleko vám Kanclík povezeme a jak náročná bude jeho instalace. Před usazením posedu bude potřeba připravit buď zemní vruty na místě, nebo betonové patky, nebo štěrkové lože a dlaždice. Vše poradíme či zařídíme.

PDF KANCLÍK KE STAŽENÍ ZDE.

Vybíráme pro vás to nej z výbavy pro Kanclík.

Dřevěné stínící rošty na boční skla/ dle umístění vašeho Kanclíku připravíme přímo na míru/ 14 900,-
Posuvné síťky proti hmyzu do otevíratelných 3 „oken“/ 3 000,- / 1 ks.

Doplňky

Loader image

Být soběstačný. Největší romantika umí vzniknout při svíčkách a knížku si můžete přečíst i s čelovkou. V případě, že si ale budete chtít na něco pořádně posvítit a nebo dobít svoje přístroje, nabízíme solární panel. Součástí je i velkokapacitní powerbanka s usb vývody a zásuvkou 2x 230 V. S touto sestavičkou vydržíte svítit celou noc a telefon či notebook si k tomu nabijete několikrát.

Velkokapacitní powerbanka, kterou můžete jednou za čas doma nabít a pak několik dní v posedu fungovat. Kromě několika usb výstupů má i výstup 230 V. Skvělé řešení, když potřebujete často nabíjet notebook, lampičky či reproduktor. Je to energie sbalená na cesty.

Světlo na cestu a světlo do posedu. Bude svítit všude tam, kde to budete potřebovat. Malá a strašně praktická věc. Dobíjí se pomocí usb kabelu a na vrchu lampičky je pásek, díky kterému se vám s lampička bude dobře přenášet. Díky vysokému krytí je vhodná i pro venkovní použití a dokáže rozsvítit i interiér. Má třístupňový snímač, takže intenzita svitu a teplota světla je na vás.

Jestli hledáte ideálního parťáka pro příjemné teplé letní večery. Tak jste ho možná právě našli. Umí udělat parádu na cestě, v posedu, na stole i na zemi. Je dostupná v černém a bílém provedení. Kamkoliv ji zasadíte, bude vám připomínat houbu, která umožňuje tři stupně stmívání.

Elegantní houbička, která bude svítit jen pro vás. Zvládne to i v dešti a větru, takže ji můžete variabilně používat venku i uvnitř. Má tři stupně intenzity osvětlení a dobíjí se pomocí usb kabelu. Baterie vydrží svítit při maximální intenzitě až 5 hodin.

Je libo retro kadibudku. Když budete potřebovat, odskočíte si. Kadibudka je ze dřeva a je ošetřena nátěrem. Navíc je vybavena systémem větrání tak, aby nebylo nikde okolo cítit nic nepříjemného a chrání jí střešní krytina.

Dle umístění vašeho Kanclíku vám připravíme na míru.

Takový náš letní must have doplňěk. Protože v létě to bývají všechna možná okna dokořán. Takže ať na vás hmyz nemůže.

Balíček, který obsahuje šperky českého designu. Jestli si tedy chcete posed vyšperkovat a vyparádit, tento balíček se skládá z následujícího. Zlesart – háček list malý 2ks, dveřní madlo větvička 1ks, sklenice SRNA 2ks, hrnečky Bílé Blaho 2ks, pléd od Tkalcovny Kubák + kulaté zrcadlo. Cena je včetně montáže.

Jak budete chtít KANCLÍK umístit?

Jako POSED nebo rovnou na zem

Nedoceněná klasika naší krajiny, která umožní krásný rozhled nebo vás zavede do korun stromů. Nutně k tomu nemusíte být vášnivým vyznavačem klasické myslivosti. Základní výška podlahy dodávaného posedu je 2 m. Nicméně ji můžeme upravit dle Vašich představ a konkrétních míst, na kterých bude posed stát.

Na vodě

Voda je základní element. Pokud máte k dispozici rybník nebo lom, tak je toto umístění jasnou volbou. Posed bude dodán na železném plovoucím pontonu, se kterým vytvoří populární houseboat. Nemáme moře a nemáme jachty, ale můžeme mít posed na vodě!
Pro cenu a možnosti tohoto řešení nás kontaktujte.

Na kolech

Jedná se o alternativu, kdy si nejste jisti místem nebo prostě jen nepotřebujete být ve vzduchu ani na vodě. Základní podvozek je určený pouze k potažení v dané lokalitě a není určen k provozu na pozemních komunikacích. Pokud byste měli v plánu pravidelné přesouvání posedu, tak můžeme posed dodat i na homologovaném přívěsu. Ideální sestava pro ty, kteří jsou neradi na jednom místě a mnohem raději pořád v pohybu. Co se hýbe, to žije.
Pro cenu a možnosti tohoto řešení nás kontaktujte.

chci se stát posedářem

  Zvažujete pořízení vlastního posedu. Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se Vám ozveme nežli spadne hvězda.
  Nebo nám zavolejte na 721 626 379 / Petr.  Žij! Venku. A ZÍSKEJ 5000 Kč
  inspirace o soběstačnosti, tipy jak vydělávat pronájmem i stavění bez stav. povolení

   Začni odebírat náš newsletter a my ti pošleme voucher na 5000 Kč. Využít ho můžeš na libovolný nákup BAYAYA staveb.

   Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

   Žij! Venku. A ZÍSKEJ 5000 Kč
   inspirace o soběstačnosti, tipy jak vydělávat pronájmem i stavění bez stav. povolení

    Začni odebírat náš newsletter a my ti pošleme voucher na 5000 Kč. Využít ho můžeš na libovolný nákup BAYAYA staveb.

    Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.