Posed MAXÍK

Posed Maxík | Kupsiposed realizace
Posed-Maxík-1024×1024-KSP2
Posed-Maxík-1024×1024-KSP3
Posed Maxík | Kupsiposed realizace
Posed-Maxík-Hacienda-na-Orave–KSP12
Posed-Maxík-Hacienda-na-Orave–KSP11
Posed-Maxík-Hacienda-na-Orave–KSP13
předchozípředchozí
následujicínásledujicí

POSED MAXÍK

Designový ale praktický

Zkušenosti z více než 100 realizovaných posedů v kompaktním provedení.

Cena Maxíka včetně podstavy je 774 266,- Kč bez DPH

POSED MAXÍK

Zkušenosti s výrobou více než 100 posedů promítnuté do nové luxusní verze posedu se spaním až pro 6!, volitelným záchodem i skládací sprchou. Přivítejte glampingového krále!V dolním patře je rozkládací modul, který umí být stůl s policemi nebo postel pro dva. V horním pak naleznete spací prostor pro 4. Nahoře se tak vyspí celá rodina a dole se dá stále tančit :). Masivní konstrukce zesílená o 50% na 60 mm. Možnost prosklení do dvou stran plus venkovní rolety pro stínění i intimitu. Cena již zahrnuje i elektroinstalaci a přípravu na plný offgrid včetně solárů, vytápění na PB nebo dříví, i infračervené panely.

Tak co, chcete ho, s nadhledem? 😎 Do lesa, na zahradu, louku? Pro sebe? Na pronájem?

Doplňky

Loader image

Posedy jsou celoročně obyvatelné. Aby vám bylo i v zimních měsících uvnitř příjemně, je dobré zvolit správný způsob vytápění. V nabídce máme klasická krbová kamna na dřevo. Dodáváme je včetně komínového dvouplášťového systému, ochranných plechů a revize.

Vestavné plynové topení optimalizované pro naše posedy a uložené uvnitř do designového boxu. Topení má automatické zapalování s možností regulace výkonu do 3500W. Výfuk je vedený do boku posedu. Sání vzduchu pro spalování je přes otvor pod skříňkou z podlahy. Venku je speciální odvětrávaný uzamykatelný box na 2 plynové láhve o různé velikosti + úložný prostor. Cena je dále včetně revize a výfukového a nasávacího systému ukončené elegantní mřížkou.

   

Kuchyňka, díky které se v posedu můžete věnovat oblíbené gastronomii. Je rozdělena do praktických částí, které ukrývají např. powerbanku, ledničku, místo na nádobí a příbory. Vše máte prakticky po ruce.

Být soběstačný. Největší romantika umí vzniknout při svíčkách a knížku si můžete přečíst i s čelovkou. V případě, že si ale budete chtít na něco pořádně posvítit a nebo dobít svoje přístroje, nabízíme tento solární systém, malá přenosná bateriová stanice s hmotností 3,5 kg, kapacitou 256 Wh a stálým výkonem 300 W. Nabízí řadu portů pro všechna vaše zařízení včetně AC zásuvky. Stanice se ze sítě dobije z 0 na 100% za 60 minut. Dále je možné dobíjení pomocí solárních panelů nebo v autě. Díky LFP akumulátorům může zaručit velkou životnost a bezpečnější provoz.

AC výstup: 1 port, 300 W (špičkově až 600 W)
USB-A: 2 porty, 5 V, 2,4 A, 12 W/port max
USB-C: 1 port, 5/9/12/15/20 V, 3 A, 60 W max
Autozásuvka: 1 port, 12,6 V; 8 A, 100 W Max
Panel 1x100W
Ovládaní možnost přes Bluetooth
kabeláž + instalace + kotvení

Výkonná, lehce přenosná bateriová stanice s hmotností 7,8 kg, kapacitou 768 Wh a stálým výkonem 800 W. Nabízí řadu portů pro všechna vaše zařízení včetně tří AC zásuvek. Stanice se ze sítě dobije z 0 na 100% za 70 minut. Dále je možné dobíjení pomocí solárních panelů. Max.BOOST 1600W (zvládne kávovar nebo rychlovarnou konvici).

AC výstup: 3 porty, 800 W (špičkově až 1600 W)
USB-A: 3 porty, 5 V, 2,4 A, 12 W/port max
USB-C: 1 port, 5/9/12/15/20 V, 5 A, 100 W max
DC5521: 2 porty, 13,6 V, 3 A, 36 W Pro, 36 W max
2 X SOLÁRNÍ PANEL celkem 200kWp
Kabeláž + instalace + kotvení
Lze ovládat pře Bluetooth

Je libo retro kadibudku. Když budete potřebovat, odskočíte si. Kadibudka je ze dřeva a je ošetřena nátěrem. Navíc je vybavena systémem větrání tak, aby nebylo nikde okolo cítit nic nepříjemného a chrání jí střešní krytina.

Tuto toaletu dodáváme včetně dvou kompostovacích kontejnerů, každý je na 800 použití. Místo splachování zásyp pilinami. Po naplnění se kontejner vymění a nechá na vyzrátí 4 měsíce. Vzikne tak kvalitní humus/ čistá práce.


Terasa pod posed o rozměrech 2, 5 x 4m (cena neobsahuje zemní vruty). Základ terasy tvoří KVH profily a pokrývají ji prkna z thermo borovice.

Světlo na cestu a světlo do posedu. Bude svítit všude tam, kde to budete potřebovat. Malá a strašně praktická věc. Dobíjí se pomocí usb kabelu a na vrchu lampičky je pásek, díky kterému se vám s lampička bude dobře přenášet. Díky vysokému krytí je vhodná i pro venkovní použití a dokáže rozsvítit i interiér. Má třístupňový snímač, takže intenzita svitu a teplota světla je na vás.

Pro to pravé relaxování. 16 cm vysoké, 5ti zónové matrace se snímatelným prošívaným potahem a rozměrem 200 x 80 cm. Pochází od lokálního menšího českého výrobce z Vysočiny. Střední tvrdost – vybráno pro nejlepší spánek týmem posedlých. Užijte si to!

Pro bezpečnější cestu do posedu nabízíme ke schodům možnost zábradlí. Lze ho mít po obou stranách (to za cenu 11 500,-). Ať už půjdete nahoru či dolů, vždycky tu bude možnost se zachytit. A to občas bývá k nezaplacení.

Takový náš letní must have doplňěk. Protože v létě to bývají všechna možná okna dokořán. Takže ať na vás hmyz nemůže.

Když budete chtít usednout na terásce a dát si knihu nebo kávu, k dispozici bude naše klopná lavička. Nebude překážet, když budete chtít.

Velmi praktický úložný box pod posed, kam se vám vejde dřevo na oheň i zápalky, sekyrka a popř. i nějaké to další venkovní vybavení.

Venkovní ohniště o průměru 100 cm s odnímatelnou grilovací vrchní deskou.

Venkovní křeslo, které se skvěle hodí k ohništi. Je skládací a v barvě hnědého laku. Ať už budete grilovat špekáčky nebo jen tak pozorovat oheň, bude vám v něm příjemně.

Jak budete chtít POSED umístit?

Jako POSED

Nedoceněná klasika naší krajiny, která umožní krásný rozhled nebo vás zavede do korun stromů. Nutně k tomu nemusíte být vášnivým vyznavačem klasické myslivosti. Základní výška podlahy dodávaného posedu je 2 m. Nicméně ji můžeme upravit dle Vašich představ a konkrétních míst, na kterých bude posed stát.

Na vodě

Voda je základní element. Pokud máte k dispozici rybník nebo lom, tak je toto umístění jasnou volbou. Posed bude dodán na železném plovoucím pontonu, se kterým vytvoří populární houseboat. Nemáme moře a nemáme jachty, ale můžeme mít posed na vodě!
Pro cenu a možnosti tohoto řešení nás kontaktujte.

Na kolech

Jedná se o alternativu, kdy si nejste jisti místem nebo prostě jen nepotřebujete být ve vzduchu ani na vodě. Základní podvozek je určený pouze k potažení v dané lokalitě a není určen k provozu na pozemních komunikacích. Pokud byste měli v plánu pravidelné přesouvání posedu, tak můžeme posed dodat i na homologovaném přívěsu. Ideální sestava pro ty, kteří jsou neradi na jednom místě a mnohem raději pořád v pohybu. Co se hýbe, to žije.
Pro cenu a možnosti tohoto řešení nás kontaktujte.

Máte zajímavý pozemek? Můžeme vám spočítat návratnost investice – i pomoci i s návrhem vlastního glampingu, financováním, marketingem…místo hákování v korporaci, což? 😉

chci se stát posedářem

  Zvažujete pořízení vlastního posedu. Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se Vám ozveme nežli spadne hvězda.
  Nebo nám zavolejte na 721 626 379 / Petr.  Žij! Venku. A ZÍSKEJ 5000 Kč
  inspirace o soběstačnosti, tipy jak vydělávat pronájmem i stavění bez stav. povolení

   Začni odebírat náš newsletter a my ti pošleme voucher na 5000 Kč. Využít ho můžeš na libovolný nákup BAYAYA staveb.

   Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

   Žij! Venku. A ZÍSKEJ 5000 Kč
   inspirace o soběstačnosti, tipy jak vydělávat pronájmem i stavění bez stav. povolení

    Začni odebírat náš newsletter a my ti pošleme voucher na 5000 Kč. Využít ho můžeš na libovolný nákup BAYAYA staveb.

    Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.