sprchozachod III
sprchozachod krabcice interier
_DSC9606
sprchozachod 4
sprchozachod krabcice 2
posed-lednacek-1_sprchozachod
sprchozachod krabcice interier
DSC9312-ig
previous arrow
next arrow

koupelna ACHANO

Vymazlený sprchový a záchodový modul Achano:  Sprcha i záchod v kompaktním leč designovém provedení, vytápěný, i na zimu. Jak je naším dobrým zvykem – výhodná First Edition za zaváděcí cenu buď ve verzi Holátko bez vybavení, nebo ve verzi Olin (aneb All in) tj. vše do posledního věšáku na ručníky máte již v ceně a konec konců i ručník Vám pověsíme.

Achano

wellness i úlevovna v jednom

Zkoušeli jste někdy suchý záchod, tzv. kadibudku s otevřenými dveřmi s výhledem do kraje? Ne? To musíte zažít! Vzali jsme klasickou kadibudku a vyladili jí pro luxusní zážitek. Výhled jak při trůnění, tak při sprchování. Představte si luxus teplé vody v přírodě.  Možnost si zatáhnout, kdyby jste chtěli intimnější zážitek. 

Na výběr industriální design vodovodních baterií a z mědi a ručně vyráběná sprcha v pasířství s průměrem
25 cm rovněž z mědi, s patinou. Možnost osadit splachovací či kompostovací záchod. Dostatek teplé vody z bojleru až na 80 litrů (v případě jen modulu záchod pak baterie s integrovaným ohřevem vody). Kalená trojskla či dvojskla pro minimalizaci mlžení a lepší izolaci. Odvětrávací okénka s možností umístění posuvných sítěk proti hmyzu. Luxusní rošt na podlahu z thermoborovice. Nerezový kanálek ve sprše s integrovanou pachovou vložkou. Stěny z biodesek, masivu 42 mm. Ošetření dřeva jak lazurou, tak oleji Adler jako ochrana proti vodě, na zemi pak hydroizolační nátěr. Zateplení konopnou izolací. Vytápění přes infrapanely s ovládáním přes mobilní aplikaci. LED podsvícení s pohybovým čidlem a zpožďovačem. Uff, je toho hodně. 

Tohle je luxusní koupelna v přírodě, kterou vám bude závidět i Vaše koupelna doma.
Možnost založení na na vruty, betonový panel či patky. A již tradiční perfektní zpracování, neviditelné, prolepené spoje, vůně dřeva.

CENA ACHANO SPRCHA I ZÁCHOD HOLÁTKA – Tj jen objekt se skly, dveřmi, oknem, madly, nátěry, fólie, oplechování střecha, plus příprava elektroinstalace a možnost si osadit s vodákem dle vlastních preferencí:
295 093,- Kč bez DPH.
OLIN SPCRHA a ZÁCHOD (S KOMPLET VYBAVENÍM): 461 697,- Kč bez DPH

LIMITOVANÁ FIRST EDICE ACHANO

OLIN VERZE ZAHRNUJE NÍŽE UVEDENÉ

461 697,- Kč bez DPH

 • Rozvod elektro – všechny kabely jsou schovány. 
 • Nepřímé LED osvětlení ve variantě teplá bílá – 2700K, spuštění pohybovým čidlem, se zpožďovačem, takže nehrozí že vám při vykonávání potřeby zhasne.
 • Integrované vytápění – infrapanely, které nahřívají okolní objekty, nevíří prach, pocit teplých stěn a podlahy podobně jako u kamen. U WC je na stropě, u sprchy na boku včetně držáku na ručník. Možnost vzdáleného ovládání přes mobilní aplikaci.
 • Měděná, s láskou ručně vyráběná sprcha v pasířství. Průměr 25 cm včetně patinování (postaření), aby nesvítila jako psí kulky.
 • Vodovodní baterie vyrobené z mědi na míru vaší skvostné koupelně.
 • Přisazený záchod ke stěně a designové tlačítko na splachování ve dvou režimech spotřeby vody.
 • Skleněná sprchová zástěna z kaleného skla 
 • Zlesart designové mosazné venkovní madlo ve tvaru větvičky. (ocenění Designblok)
 • KVH konstrukce pod ACHANO – pomáhá s pevností celého objektu, možno kotvení pomocí vrutů či patek.
 • Kalené dvojsklo s UW 1.1– což rozhodně neznamená, že by přes něj bylo hůře vidět, vyznačuje se 5x větší tepelnou odolností, je mnohem pevnější a zároveň pružnější, taky bezpečnější / protože při případném rozbití vznikají malé neostré krychličky.
 • Skříňka pod umyvadlo z biodesky možnost schovat toaleťáky, potřeby na mytí, apod.
 • Zavírání dveří – abyste dveře nemuseli zavírat, zavřou se za vámi sami.
 • Designové barevné věšáky – jak na župan či sexy prádlo.
 • Kus přírody vevnitř v podobě visícího kokedamu.
 • Vnitřní stínění okna – rolovatelný závěs, který vám udělá intimčo, kdykoliv si to budete přát.
 • Barva – kombinace nádherné „rašeliny“ od našich finských přátel z Tikkurila + přírodní lazury zdůrazňující kresbu dřeva pro ochranu dřeva. Plochy v koupelně  jsou pak ještě přetažené špičkovým olejem Adler.
 • Hydroizolace střechy včetně oplechování
 • Kulaté zrcadlo do koupelny i záchodu
 • Designový držák na toaletní papír
 • Lucerna na svíčku – pro romantické večery.
 • Keramická pumpička na mýdlo.
 • Koš na záchod 
 • Designová polička na kartáčky a další 
 • Polička do sprchy

Cena neobsahuje manipulaci na místě + dopravu na vaše vysněné místo. Bude záležet, jak daleko vám modul povezeme a jak náročná bude jeho instalace. Před usazením bude potřeba připravit buď zemní vruty na místě, nebo betonové patky, nebo štěrkové lože a dlaždice. Vše poradíme či zařídíme.

PDF SPRCHOZÁCHOD ACHANO KE STAŽENÍ ZDE.

MOŽNÁ DOPLŇKOVÁ VÝBAVA:

Dle umístění vašeho Kanclíku vám připravíme na míru.

Takový náš letní must have doplňěk. Protože v létě to bývají všechna možná okna dokořán. Takže ať na vás hmyz nemůže.

Být soběstačný. Největší romantika umí vzniknout při svíčkách a knížku si můžete přečíst i s čelovkou. V případě, že si ale budete chtít na něco pořádně posvítit a nebo dobít svoje přístroje, nabízíme solární panel. Součástí je i velkokapacitní powerbanka s usb vývody a zásuvkou 2x 230 V. S touto sestavičkou vydržíte svítit celou noc a telefon či notebook si k tomu nabijete několikrát.

Velkokapacitní powerbanka, kterou můžete jednou za čas doma nabít a pak několik dní v posedu fungovat. Kromě několika usb výstupů má i výstup 230 V. Skvělé řešení, když potřebujete často nabíjet notebook, lampičky či reproduktor. Je to energie sbalená na cesty.

Světlo na cestu a světlo do posedu. Bude svítit všude tam, kde to budete potřebovat. Malá a strašně praktická věc. Dobíjí se pomocí usb kabelu a na vrchu lampičky je pásek, díky kterému se vám s lampička bude dobře přenášet. Díky vysokému krytí je vhodná i pro venkovní použití a dokáže rozsvítit i interiér. Má třístupňový snímač, takže intenzita svitu a teplota světla je na vás.

Jestli hledáte ideálního parťáka pro příjemné teplé letní večery. Tak jste ho možná právě našli. Umí udělat parádu na cestě, v posedu, na stole i na zemi. Je dostupná v černém a bílém provedení. Kamkoliv ji zasadíte, bude vám připomínat houbu, která umožňuje tři stupně stmívání.

Elegantní houbička, která bude svítit jen pro vás. Zvládne to i v dešti a větru, takže ji můžete variabilně používat venku i uvnitř. Má tři stupně intenzity osvětlení a dobíjí se pomocí usb kabelu. Baterie vydrží svítit při maximální intenzitě až 5 hodin.

chci se stát posedářem

  Zvažujete pořízení vlastního posedu. Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se Vám ozveme nežli spadne hvězda.
  Nebo nám zavolejte na 721 626 379 / Petr.